Saltar apartados

Professorat

 

Nom Càrrec Correu electrònic Telèfon
 Alcaraz Ramos, Manuel

Professor Titular

manuel.alcaraz@ua.es 965 903400 Ext. 3302
 Asensi Sabater, José Catedràtic jose.asensi@ua.es 965 903584
Camisón Yagüe, José Ángel Professor Titular jose.camyag@ua.es 965 909321
 Capdepón Fernández, Esteban Assoc esteban.capdepon@ua.es 965 903400 Ext. 1150
 Chofre Sirvent, José Fco. Professor Titular jose.chofre@ua.es 965 903899
 Devesa García, Ana Belén Assoc anabelen.devesa@ua.es 965 903400 Ext. 1150
 Esquembre Cerdá, Mar Professora Titular mm.esquembre@ua.es 965 909498
 Gil Sánchez, Justo Assoc justo.gil@ua.es 965 903400 Ext. 1150
 González Álvarez-Bugallal, Cristina Assoc cristina.bugallal@ua.es 965 903400 Ext. 1150
 Izquierdo Garay, Antonio

Assoc

antonio.izquierdo@ua.es 965 903400 Ext. 1150
 Llorca López, Ana María Assoc ana.llorca@ua.es 965 903400 Ext. 1150
 Marazuela Burillo, Eduardo Assoc eduardomarazuela@gmail.com 965 903400 Ext. 1150
 Martínez García, Antonio Assoc amartinez.garcia@ua.es 965 903400 Ext. 1150
 Moraga García, Mª Angeles Assoc ma.moraga@ua.es 965 903400 Ext. 1150
 Pascual Lledó, Manuel Assoc manuel.pascual@ua.es 965 903400 Ext. 1150
 Pérez Sempere, Alberto D. Assoc aperez.sempere@ua.es 965 903400 Ext. 1150
 Román Miralles, Juan Ant.  Assoc jarm@romanabogados.es 965 903400 Ext. 1150
 Seguí Terol, Rafaela Col·laboradora Honorífica rafaela.segui@ua.es 965 909497
 Torres Díaz, Concepción  Assoc concepcion.torres@ua.es 965 903400 Ext. 1150
 Villaba Clemente, Francisco Gabriel Assoc francisco.villalba@ua.es 965 903400 Ext. 1150
 Zaragoza Martí, María F. Professora Ajudant maria.zaragoza@ua.es 965 903400 Xt. 1149

 

BECARIS I PERSONAL DE RECERCA

 Nom Correu electrònic Telèfon
 García Ortiz, Adrian agarcia.ortiz@ua.es  965 903400 ext. 1124

Dret Constitucional


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 9497

Fax: (+34) 96 590 9496

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464